Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, fanérat trä bl a rot, 1900-talets andra hälft, rokokostil, skiva i röd marmor, har nyckel, höjd ca 78, 89x43 cm.
Smärre slitage.
397841
2016-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här