Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, fanérat trä bl a rot, 1900-talets andra hälft, rokokostil, skiva i röd marmor, har nyckel, höjd ca 78, 89x43 cm.

Smärre slitage.

397841

2016-08-03