Leksaksbil

Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEKSAKSBIL, Neuhierl, Jnf, Gigant, 1954, målad plåt, höjd ca 6 längd 29, bredd 12 cm.

Vindrutan saknas, bucklor, slitage.

397848

2016-08-08