Terrin med fat samt karotter med fat

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TERRIN med fat, KAROTTER med fat, 2 st, 1900-tal, koppar, terrinens höjd 17, läng 31 cm, karotternas höjd 12, diameter 25 cm

Mindre slitage

397858

2016-08-01