Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TERRIN med fat, KAROTTER med fat, 2 st, 1900-tal, koppar, terrinens höjd 17, läng 31 cm, karotternas höjd 12, diameter 25 cm
Mindre slitage
397858
2016-08-01
Gör en kostnadsfri värdering här