Tallrikar Royal Copenhagen
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
TALLRIKAR, 8 st, Royal Copenhagen, Danmark, 1900-tal, porslin, modellnummer 3584, genombrutet brätte, polykromt bemålad dekor av olika frukter, förgyllda kantränder, märkta Royal Copenhagen 3584, diameter ca 22 cm
397862
2016-08-01