Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HALSBAND, ARMRING, RINGAR, ÖRHÄNGEN, 6 dlr., tenn, H. Bröms, 1960-tal, med stenar, halsbandens längd ca 60 cm
Slitage, smuts
397876
2016-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här