H. Bröms

H. Bröms
H. Bröms
H. Bröms
H. Bröms
H. Bröms
H. Bröms

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

HALSBAND, ARMRING, RINGAR, ÖRHÄNGEN, 6 dlr., tenn, H. Bröms, 1960-tal, med stenar, halsbandens längd ca 60 cm

Slitage, smuts

397876

2016-08-03