Reseväckarur Jaeger-LeCoultre

Reseväckarur Jaeger-LeCoultre
Reseväckarur Jaeger-LeCoultre
Reseväckarur Jaeger-LeCoultre
Reseväckarur Jaeger-LeCoultre
Reseväckarur Jaeger-LeCoultre
Reseväckarur Jaeger-LeCoultre
Reseväckarur Jaeger-LeCoultre
Reseväckarur Jaeger-LeCoultre

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

JAEGER RESEUR, märkt på urtavlan, omkring 1960-tal, vitt 8-dagars verk kaliber 219, ankargång, guldfärgad urtavla med streck, rörlig mittskiva för alarm, fodral av förgylld och rödlackerad mässing, höjd ca 5 cm, i originaletui, fot och fodral märkta Gevaert

397884

2016-08-02