Bordsur
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BORDSUR, Bulle Patent, 1900-talets början, batteridrivet verk av mässing, arabiska siffror, svärtad träsockel, glaskupa med slipad dekor, totalhöjd ca 37 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
397901
Päivämäärä:
2016-08-02