Reseur Jaeger-leCoultre

Reseur Jaeger-leCoultre
Reseur Jaeger-leCoultre
Reseur Jaeger-leCoultre
Reseur Jaeger-leCoultre
Reseur Jaeger-leCoultre
Reseur Jaeger-leCoultre
Reseur Jaeger-leCoultre
Reseur Jaeger-leCoultre

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RESEUR, Jaeger-leCoultre, 1900-talets mitt, förgylld, vridbar urtavla för alarm, datumfönster, 45x45 mm, ställbart läderfodral

Bruksslitage

397903

2016-08-02