Miniatyrbyrå

Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MINIATYRBYRÅ, betsad furu och alrot, 1800-tal, 3 lådor, höjd ca 38, 32x23 cm

Repor, slagmärken, slitage, nycklar saknas.

397911

2016-08-02