Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MINIATYRBYRÅ, betsad furu och alrot, 1800-tal, 3 lådor, höjd ca 38, 32x23 cm
Repor, slagmärken, slitage, nycklar saknas.
397911
2016-08-02
Gör en kostnadsfri värdering här