Soffa 1800-tal
2016-08-02
397934
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFA, 1800-talets slut, rosa plyschklädsel, soffans längd ca 155 cm
Slitage