Skrivschatull

Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVSCHATULL, fanerad i mahogny, 1800-talets slut, nyrenässans, 4 lådor i sidan, filtklädd skiva, höjd ca 103, 81x72 cm

Slitage, dekor knopp medföljer

397935

2016-08-02