Skrivbord i teak

Skrivbord i teak
Skrivbord i teak
Skrivbord i teak
Skrivbord i teak
Skrivbord i teak
Skrivbord i teak
Skrivbord i teak
Skrivbord i teak
Skrivbord i teak
Skrivbord i teak
Skrivbord i teak
Skrivbord i teak

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, fanerat i teak, 1960-tal, enligt uppgift DUX, nyckelbussningar i mässing, höjd ca 74, 150x70 cm, nyckel finns att avhämtavid Utlämningen

Bruksslitage, ytskadir, märken

397938

2016-08-02