Ytterfoder gustavsberg

Ytterfoder gustavsberg
Ytterfoder gustavsberg
Ytterfoder gustavsberg
Ytterfoder gustavsberg
Ytterfoder gustavsberg
Ytterfoder gustavsberg
Ytterfoder gustavsberg
Ytterfoder gustavsberg

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YTTERFODER, flintgods, Gustavsberg, 1900-talets första del, i form av björkstubbe, höjd ca 27 cm

Krackeleringar

397940

2016-08-02