Rökbord 1900-talets mitt
2016-08-02
397942
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RÖKBORD, björkfaner, 1900-talets mitt, skiva med intarsiadekor, två lådor samt två skåpsdörrar, höjd ca 64, 60x60 cm
Senare hjul, slitage, fanerskador, list vid skivan ,ed skador