Göran Wärf skål Kosta Boda

Göran Wärf skål Kosta Boda
Göran Wärf skål Kosta Boda
Göran Wärf skål Kosta Boda
Göran Wärf skål Kosta Boda
Göran Wärf skål Kosta Boda
Göran Wärf skål Kosta Boda
Göran Wärf skål Kosta Boda
Göran Wärf skål Kosta Boda

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖRAN WÄRF, skål, Kosta Boda, signerad Kosta Boda unik Göran Wärff, 162885003, höjd ca 10 cm

Invändigt med miniatyr nagg

397945

2016-08-02