Göran Wärf skål Kosta Boda
Vollendet
2016-08-02
397945
| Höchstes Gebot | 750 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
GÖRAN WÄRF, skål, Kosta Boda, signerad Kosta Boda unik Göran Wärff, 162885003, höjd ca 10 cm
Invändigt med miniatyr nagg