Trädgårdsgrupp Grythyttan

Trädgårdsgrupp Grythyttan
Trädgårdsgrupp Grythyttan
Trädgårdsgrupp Grythyttan
Trädgårdsgrupp Grythyttan
Trädgårdsgrupp Grythyttan
Trädgårdsgrupp Grythyttan
Trädgårdsgrupp Grythyttan
Trädgårdsgrupp Grythyttan
Trädgårdsgrupp Grythyttan
Trädgårdsgrupp Grythyttan
Trädgårdsgrupp Grythyttan
Trädgårdsgrupp Grythyttan

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GRYTHYTTAN, 4 dlr., trädgårdsgrupp, 1900-talets mitt, bord, soffa, två stolar, vitmålat trä och järn, bordets höjd ca 73, 91x59, stolarnas sitthöjd ca 49, soffans längd ca 127 cm

Rostangrepp, flagnad färg, bruks och åldersrelaterat slitage.

397949

2016-08-04