Brudgum Gustavsberg samt Lisa Larsson Dora
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKE/FIGURIN, "Brudgum", stengods, Gustavsberg, höjd 19,5 cm, LISA LARSSON, "Dora", figurin, stengods, Gustavsberg, delvis blåglaserad, signerad "Dora Sweden, Lisa LL", höjd ca 27 cm
LISA LARSON, figurin, "Dora", Gustavsberg, stengods, delvis blåglaserad, signerad "Dora Sweden, Lisa L, k", höjd ca 27 cm
Skador: Mindre kantnagg
397958
2016-08-02