Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÖRNSKÅP, delvis 1700-tal, polykromt bemålat, höjd ca 152, 65x47 cm, nyckel finns
Omfattande omarbetat, slitage, färgbortfall
397961
2016-08-02
Gör en kostnadsfri värdering här