Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNSKÅP, delvis 1700-tal, polykromt bemålat, höjd ca 152, 65x47 cm, nyckel finns

Omfattande omarbetat, slitage, färgbortfall

397961

2016-08-02