Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KORGSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, lösa textilklädda plymåer, höjd ca 95, 75x80 cm
Bruksslitage, fläckar
397968
2016-08-02
Gör en kostnadsfri värdering här