Veteslav Kliuchikov oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Stilleben med syrener, signerad Kliuchnikov, a tergo signerad och daterad 2016, olja på duk, ca 61x90 cm, oramad

397970

2016-08-02