Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Strandmotiv, signerad Kliuchnikov daterade 2007, olja på duk, ca 100x73 cm, oramad

397971

2016-08-02