Skåp barock
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, valnöt, 1700-tal, barock, dekor av pilastrar med joniska kapitäl, på svärtad benställning med spiralvridna ben samt fotkryss med kompassros, höjd ca 201, 150x57 cm, nyckel finns
Slitage, lagningar
397973
2016-08-02