Skåp barock

Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, valnöt, 1700-tal, barock, dekor av pilastrar med joniska kapitäl, på svärtad benställning med spiralvridna ben samt fotkryss med kompassros, höjd ca 201, 150x57 cm, nyckel finns

Slitage, lagningar

397973

2016-08-02