Cigarrskåp
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CIGARRSKÅP, 1900-talets första hälft, kampanjstil, enligt uppgift inköpt i USA, beslag och inläggningar i mässing, inväntigt med ribbade hyllplan samt metallklätt, tudelat, total höjd ca 128, 52x96 cm, nyckel finns
Slitage, solblekt, fläckar, smärre spricka,nyckel finns
397978
2016-08-02