Cigarrskåp

Cigarrskåp
Cigarrskåp
Cigarrskåp
Cigarrskåp
Cigarrskåp
Cigarrskåp
Cigarrskåp
Cigarrskåp
Cigarrskåp
Cigarrskåp
Cigarrskåp
Cigarrskåp
Cigarrskåp
Cigarrskåp

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CIGARRSKÅP, 1900-talets första hälft, kampanjstil, enligt uppgift inköpt i USA, beslag och inläggningar i mässing, inväntigt med ribbade hyllplan samt metallklätt, tudelat, total höjd ca 128, 52x96 cm, nyckel finns

Slitage, solblekt, fläckar, smärre spricka,nyckel finns

397978

2016-08-02