Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
AG AXELSSON, 1950-tal, soffbord med skiva i grön glasmosaik, höjd ca 51, 137x52 cm
Visst slitage
397994
2016-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här