Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL EINAR HJORTH, stolar 4 st., Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, 1920-tal, klassicerande dekorelement, stoppade sitsar, höjd ca 91 cm
Bruksslitage, textil med slitage
397995
2016-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här