Väckarklocka och väggklockor

Väckarklocka och väggklockor
Väckarklocka och väggklockor
Väckarklocka och väggklockor
Väckarklocka och väggklockor
Väckarklocka och väggklockor
Väckarklocka och väggklockor

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄCKARKLOCKA, VÄGGKLOCKOR 2 st., 1900-tal, höjd ca 30 cm, diamter 32-35 cm, nycklar finns

Slitage, skador

397998

2016-08-03