Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TEKANNA, keramik, Kina, 1900-tal, möjligen Jiang Rong, med stämpel, reliefdekor av grenverk med blommor, längd ca 22, höjd 10 cm
Locket med nagg
398030
2016-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här