Lasse Stevenfeldt skulptur

Lasse Stevenfeldt skulptur
Lasse Stevenfeldt skulptur
Lasse Stevenfeldt skulptur
Lasse Stevenfeldt skulptur
Lasse Stevenfeldt skulptur
Lasse Stevenfeldt skulptur
Lasse Stevenfeldt skulptur
Lasse Stevenfeldt skulptur
Lasse Stevenfeldt skulptur
Lasse Stevenfeldt skulptur

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LASSE STEVENFELDT (1930-2014): Trepol, signerad och daterad Lasse Stevenfedt -71, mässing, plast, trä, höjd ca 16, 27x27 cm

398042

2016-08-03