Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVSKÅP, teak, 1960-tal, Norge, öppningsbart med innanvarande kontorsinredning, stämplat "Made in Norway", höjd ca 115, 81x53 cm
Visst slitage, repor
398053
2016-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här