Skrivskåp Norge

Skrivskåp Norge
Skrivskåp Norge
Skrivskåp Norge
Skrivskåp Norge
Skrivskåp Norge
Skrivskåp Norge
Skrivskåp Norge
Skrivskåp Norge

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVSKÅP, teak, 1960-tal, Norge, öppningsbart med innanvarande kontorsinredning, stämplat "Made in Norway", höjd ca 115, 81x53 cm

Visst slitage, repor

398053

2016-08-03