Bokhylla jugend

Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HYLLA, tidigt 1900-tal, jugend, fyra hyllplan, vitbemålat, höjd ca 135, 47x31 cm

Visst slitage

398059

2016-08-03