Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÅG, 1900-tal, svart målat fodral, märkt De Grave. Short & Co. ltd, totalhöjd inkl. fodral ca 43 cm
Slitage
398063
2016-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här