Våg

Våg
Våg
Våg
Våg
Våg
Våg
Våg
Våg
Våg
Våg
Våg
Våg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÅG, 1900-tal, svart målat fodral, märkt De Grave. Short & Co. ltd, totalhöjd inkl. fodral ca 43 cm

Slitage

398063

2016-08-03