Polykromt bemålade dalahästar

Polykromt bemålade dalahästar
Polykromt bemålade dalahästar
Polykromt bemålade dalahästar
Polykromt bemålade dalahästar
Polykromt bemålade dalahästar
Polykromt bemålade dalahästar
Polykromt bemålade dalahästar
Polykromt bemålade dalahästar
Polykromt bemålade dalahästar
Polykromt bemålade dalahästar
Polykromt bemålade dalahästar
Polykromt bemålade dalahästar
Polykromt bemålade dalahästar
Polykromt bemålade dalahästar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÄSTAR, 9 st, Dalarna, 1900-talets andra hälft, röd-, blå- och vitmålade med polykrom dekor, totalhöjd ca 7-29 cm

Smärre ytskador

398066

2016-08-04