Golvlampa 1980-tal

Golvlampa 1980-tal
Golvlampa 1980-tal
Golvlampa 1980-tal
Golvlampa 1980-tal
Golvlampa 1980-tal
Golvlampa 1980-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVLAMPA, mässing med stenfot, 1980-tal, 5 riktbara och vinklingsbara ljusarmar, höjd ca 202 cm

Visst slitage

398078

2016-08-03