Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GOLVLAMPA, mässing med stenfot, 1980-tal, 5 riktbara och vinklingsbara ljusarmar, höjd ca 202 cm
Visst slitage
398078
2016-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här