Theo Tobiasse färglitografier HC Andersen
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
THEO TOBIASSE (född 1927): "Un hommage à HC Andersen", hela sviten om 18 blad, signerade Theo Tobiasse, 110/350, blindstämplar, färglitografier, bladmått ca 58x76 resp 76x58 cm
Enhetligt ramade, Gulnader, fläckar
398087
2016-08-03