Theo Tobiasse färglitografier HC Andersen

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

THEO TOBIASSE (född 1927): "Un hommage à HC Andersen", hela sviten om 18 blad, signerade Theo Tobiasse, 110/350, blindstämplar, färglitografier, bladmått ca 58x76 resp 76x58 cm

Enhetligt ramade, Gulnader, fläckar

398087

2016-08-03