Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, mahogny, 1900-tal, engelskt, skinnklädd skiva, fothylsor och hjul i mässing, 3 lådor i sargen, höjd 76, 150x79 cm
slitage
398097
2016-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här