Skrivbord England

Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, mahogny, 1900-tal, engelskt, skinnklädd skiva, fothylsor och hjul i mässing, 3 lådor i sargen, höjd 76, 150x79 cm

slitage

398097

2016-08-04