Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SPANSK SKOLA (1700/1800-tal): Munk, olja på duk uppklistrad på pannå, oval ca 95x64 cm
Retuscher, uppklistad på pannå
398103
2016-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här