Spansk skola oljemålning
Valmis
2016-08-03
398103
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
SPANSK SKOLA (1700/1800-tal): Munk, olja på duk uppklistrad på pannå, oval ca 95x64 cm
Retuscher, uppklistad på pannå