Spansk skola oljemålning

Spansk skola oljemålning
Spansk skola oljemålning
Spansk skola oljemålning
Spansk skola oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPANSK SKOLA (1700/1800-tal): Munk, olja på duk uppklistrad på pannå, oval ca 95x64 cm

Retuscher, uppklistad på pannå

398103

2016-08-03