Golvlampa Orrefors

Golvlampa Orrefors
Golvlampa Orrefors
Golvlampa Orrefors
Golvlampa Orrefors
Golvlampa Orrefors
Golvlampa Orrefors
Golvlampa Orrefors
Golvlampa Orrefors

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL FAGERLUND, golvlampa, glas, Orrefors, 1960-tal, höjd ca 90 cm

Smärre slitage

398110

2016-08-04