Gustaf Volmar oljemålning

Gustaf Volmar oljemålning
Gustaf Volmar oljemålning
Gustaf Volmar oljemålning
Gustaf Volmar oljemålning
Gustaf Volmar oljemålning
Gustaf Volmar oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAF WOLMAR (1880-1971): Blommande landskap signerad GW, olja på duk, ca 53x66 cm

398128

2016-08-04