Magnus Persson skulptur

Magnus Persson skulptur
Magnus Persson skulptur
Magnus Persson skulptur
Magnus Persson skulptur

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAGNUS PERSSON (född 1945): Skulptur, 2 st, i form av fåglar, signerade och daterad à tergo Magnus 1987, skulpterat och bemålat trä, längd ca 33-39 cm

398135

2016-08-04