Lisa Larson Matilda terrin

Lisa Larson Matilda terrin
Lisa Larson Matilda terrin
Lisa Larson Matilda terrin
Lisa Larson Matilda terrin
Lisa Larson Matilda terrin
Lisa Larson Matilda terrin
Lisa Larson Matilda terrin
Lisa Larson Matilda terrin

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISA LARSON, "Matilda", terrin, porslin, Gustavsberg, formgiven 1962, djupblå dekor mot ljusblå botten, signerad Lisa L Gustavsberg, etikettmärkt, höjd ca 22 cm

Minimalt slitage

398137

2016-08-04