William Lionel Wyllie oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

WILLIAM LIONEL WYLLIE (1851-1931): Marintmotiv London, signerade, olja på pannå, ca 23x27 cm

398139

2016-08-04