Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅP, betsad furu, 1700-tal, bronsbeslag i rokoko, tvådelat, höjd ca 210, 148x58 cm, nyckel finns
Renoverade, slitage, skador
398141
2016-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här