Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ASKAR, 2 st., lackarbete, 1900-tal, Ryssland, motiv med kvinnoporträtt, signerade, varav en daterad 1994, ca 21x16 resp diameter 13 cm
En brosch med repa
398144
2016-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här