Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
POUDREUSE, mahognyfaner, Louis quinze-stil, 1800-talets slut, beslag i mässing, höjd ca 75, 79x43 cm
Skador, fanérbortfall, torrsprickor
398162
2016-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här